Bernardina Frankopana 14,
dz-ogulin@ka.t-com.hr

Day

13 kolovoza, 2020
U Narodnim novinama od 22. srpnja 2020. godine objavljen je natječaj za zapošljavanje zdravstvenih radnika.
Više
U Narodnim novinama od 19. lipnja 2020. godine objavljen je natječaj za zapošljavanje zdravstvenih radnika.
Više
U Narodnim novinama od 10. lipnja 2020. godine objavljen je natječaj za zapošljavanje zdravstvenih radnika.
Više
Zbog korištenja godišnjeg odmora Zorke Erdelez- Žgela, dr.med.spec.ped. pedijatrijska ordinacija radi u prijepodnovnoj smjeni do 04.09.
Više
Dom zdravlja Ogulin od prosinca 2018. godine pruža uslugu izbjeljivanja zuba najnovijom tehnikom Opalescence Boost.Opalescence Boost je “zlatni standard” u izbjeljivanju zuba s kojim se postižu sigurni rezultati uz minimalan napor i maksimalnu sigurnost. Patentirana PF formula jača caklinu, smanjuje osjetljivost i štiti od karijesa. Proces izbjeljivanja je moguć zahvaljujući sposobnosti vodikovog i karbamid peroksida...